Zájemci musí vyplnit přiloženou přihlášku. Neexistují žádná formální kritéria pro vstup do výcviku. Je však důležité, aby potenciální kandidáti měli správné úmysly a důvody pro výcvik, protože je osobnostně a terapeuticky velmi náročný. Každá žádost bude posuzována individuálně. Důrazně doporučujeme, abyste se zúčastnili našeho úvodu do kraniosakrální biodynamiky, abyste si mohli být jisti, že je to pro vás to pravé. Uchazečům, kteří se nezúčastní žádné vstupní - úvodní akce, může být nabídnut osobní pohovor.

Výcvik zahrnuje také anatomickou perspektivu. Pokud v tomto nemáte žádné předchozí znalosti nebo výuku, nebo jsou vaše anatomické znalosti slabé, bude nutné, abyste absolvovali další studium anatomie a fyziologie. Body Intelligence vyvinula svůj vlastní online kurz anatomie, který je v souladu s pociťovaným smyslem a holistickým přístupem k živému tělu. Abyste mohli absolvovat základní výcvik BCST, budete muset úspěšně dokončit kurz BI Anatomy. Akreditační orgány školení požadují minimálně 80 hodin studia.

Body Intelligence bere vaše soukromí s respektem a dodržuje všechny požadavky GDPR ve vztahu ke shromažďování a uchovávání vašich údajů. Podrobnosti o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete prohlédnout zde